Witamy | biznesoweinspiracje.ambas.org

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017

swiatowy-dzien-przedsiebiorczosci-kobiet-890x430
17
Listopad
2017

Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017

Z okazji Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet, w dniu 17 listopada 2017 r. w Hotelu sofitel-warsaw-victoria-300x150 Sofitel Warsaw Victoria odbyła się uroczysta Wieczorna Gala Przedsiębiorczości Kobiet, w której wzięło udział ponad 500 gości ze świata biznesu, mediów, dyplomacji i nauki.

Patronat honorowy nad Galą Przedsiębiorczości Kobiet objęła
Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda

W czasie uroczystości miała miejsce premiera książki “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek na Świecie” napisanej przez 20 Polek, które odniosły sukcesy w biznesie w różnych krajach.

statuetka-ambasador-przedsiebiorczosci-kobiet-2017-169x370

Książka “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek na świecie” jest unikalnym zbiorem niepublikowanymi nigdzie dotąd życiowych, niepowtarzalnych, inspirujących lekcji przedsiębiorczości. Publikacja została wydana w dwóch językach, a wersja w języku angielskim pod tytułem “BUSINESS INSPIRATIONS of Polish Women in the World” była promowana w tym dniu w Nowym Jorku. Warto dodać, że książka zainaugurowała nową serię książek “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie”, które będą wydawane każdego roku.

W czasie Gali Przedsiębiorczości Kobiet, którą poprowadzili Urszula-Cioleszynska Urszula Ciołeszyńska i grzegorz-turniak-640x640 Grzegorz Turniak, prestiżowe statuetki oraz tytuł Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017 otrzymało 40 wybitnych przedsiębiorczych kobiet, które odnosząc sukcesy, zarówno w pracy zawodowej, jak i w działalności społecznej, są wzorem oraz inspiracją dla innych, zgodnie z naszym hasłem “Potrafisz osiągać sukcesy – bądź wzorem i inspiracją dla innych”.

Poniżej prezentujemy wszystkie laureatki, które otrzymały w czasie gali statuetki Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017.


Galeria fotografii

Dziękujemy Janowi Piotrowi Szczepańskiemu, ime-group-400x200 IME Group oraz Leszkowi Ciołeszyńskiemu za udostępnienie swoich fotografii. Innych uczestników wydarzenia również prosimy o udostępnienie zrobionych zdjęć.