Witamy | biznesoweinspiracje.ambas.org

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Konferencja prasowa z okazji premiery nowej książki

DSCI2035-890x430
16
Listopad
2017

Konferencja prasowa z okazji premiery nowej książki

Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet to największa na świecie inicjatywa na rzecz promocji przedsiębiorczości wśród kobiet, która w tym roku po raz pierwszy była obchodzona również w Polsce podobnie jak w 144 krajach na całym świecie.

W czwartek 16 listopada 2017 r. o godz.11.00 w Restauracji RICO’S Concept przy ul. Krakowskie Przedmieście 16 w Warszawie, we współpracy z centrum-im-adama-smitha-400x200 Centrum im. Adama Smitha zorganizowaliśmy Śniadanie Prasowe dla dziennikarzy.

Głównym celem spotkania było zwrócenie uwagi mediów na ideę celebracji przedsiębiorczości wśród kobiet z okazji Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet oraz promocja nowej książki “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek na świecie”.

W spotkaniu uczestniczyły współautorki i bohaterki książki – przedsiębiorcze kobiety z 20 krajów, m.in. z Japonii, Chin, Indii, Peru, Zambii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemiec czy Szwecji, które przyjechały do Polski specjalnie na premierę książki.

Udział w tej wyjątkowej konferencji prasowej wzięło blisko 40 przedstawicieli mediów krajowych i międzynarodowych.


Galeria fotografii

Dziękujemy Janowi Piotrowi Szczepańskiemu za udostępnienie swoich fotografii.